+372 5679 4015hanta@hanta.ee

– koolitus on korraldatud nii, et iga algaja saab kõik vajalikud oskused hõlpsasti nullist ära õppida.
– samal ajal on meie programmid piisavalt arenenud, et kogemustega inimesed saaksid oma olemasolevaid teadmisi struktureerida ja oma oskusi täiustada.

Koolituseks vajalike programmide minimaalsed süsteeminõuded leiate siit.
Kursuse materjalid jäävad teile ka pärast kursuse lõpetamist. Teil on võimalik oma teadmisi värskendada ja vajaminevatele materjalidele igal ajal juurde pääseda.

Jah, muidugi. Te saate koos oma juhiga valida kõige mugavamad osamaksetingimused.

Kas on jäänud veel küsimusi?
Me aitame teil otsustada, millise koolitust valida, ja vastame teie küsimustele koolitusprogrammide kohta.


  Примечание! Отправляя эту форму, мы обрабатываем ваши данные в соответствии с нашей политикой конфиденциальности

  КУРСЫ

  Закажи своё обучение у нас!

  Если в Ваши планы входит повышение квалификации, то предлагаем пройти обучение для взрослых в нашем учебном центре. Омис старейшая школа в Таллинне, мы проводим компьютерное обучение с 1992 года.

  Согласуйте с нами организацию своих курсов, в том числе время проведения курсов и их объём.

  Mänguhuvilistele, kes soovivad alustada oma kasiinoseiklust maksimaalse põnevuse ja minimaalse riskiga, on hoiustamata boonuste kontseptsioon midagi muud kui kuldne pilet. Need eripakkumised mitte ainult ei silluta teed riskivabale sissejuhatusele online-kasiinode põnevasse valdkonda, vaid pakuvad ka võimalust saada tõelist rahalist kasu, ja seda ilma rahalise investeeringu kohustuseta. Tee nende erakordsete boonuste avastamiseks viib veebilehele https://smartbonus.at/casino-bonus-ohne-einzahlung/, mis on pühendunud sellele, et tuua mängijatele parimad saadaval olevad deposiidita pakkumised. Selle põhjaliku portaali külastamine avab maailma, kus iga boonus on hoolikalt valitud ja läbi vaadatud, tagades, et iga mängija, sõltumata tema kogemustasemest, leiab pakkumisi, mis tõstavad tema mängimist ja suurendavad tema võiduvõimalusi. Lisaks lihtsalt boonuste loetelule pakub see platvorm ülevaateid iga pakkumise keerukusest, sealhulgas panustamisnõuetest, abikõlblikest mängudest ja nõuandeid, kuidas neid boonuseid taotleda ja maksimaalselt ära kasutada. Selles asjatundlikult kureeritud valikus navigeerides ei tee mängijad mitte ainult sammu võitmise suunas, vaid nad võtavad omaks targema viisi, kuidas mängida ja nautida online-mängude tohutut universumit.
  ru_RUРусский