Kodulehe ja e-poe loomine WordPressiga

Started on 07.02.2023

Sihtgrupp:
– algajad asjahuvilised,
– eraisikud ja väikeettevõtjad, kes soovivad ise luua oma kodulehe, blogi või e-poe
– ettevõtte töötajad, kelle töö hulka kuulub WordPress sisuhaldus

Koolituse eesmärk:
Koolitus on sobilik neile kes soovivad omandada algteadmisi sisuhaldussüsteemist WordPress ja ise luua oma kodulehe, blogi või e-poe WordPressi baasil.
Kursuse alustamiseks on vajalik esmane arvutikasutamise oskus. Varasemad teadmised kodulehe arendamisest ei ole nõutavad.

Õppe alustamise tingimused:
Kursuse alustamiseks on vajalik esmane arvutikasutamis oskus

Kursus kestab:
50 akadeemilist tundi: millest 30 on auditoorse ja praktilise töö tunnid. Lisaks on vaja vähemalt 20 tundi iseseisvat praktilist tööd.

Kursuse maksumus:
1 akadeemiline tund 28,80 EUR+ lisandub käibemaks; kokku 864,00 euro, summale lisandub käibemaks.

Õppekeel:
eesti

Õppegrupi suurus:
1 (individuaalõpe)

Õpiväljundid:
Koolituse läbinu tunneb WordPress peamisi võimalusi ja oskab iseseisvalt luua kodulehe, blogi ja e-poe ning kasutada WordPress sisuhaldussüsteemi.
Õpilasel on võimalik kasutada oma sisulist materjali (tekstid, fotod, logod jms).

 • WordPress tutvustus
 • Allalaadimine ja paigaldamine
 • Administreerimisliidese tutvustus
 • veebilehe esmane seadistamine
 • sisulehtede loomine ja haldamine
 • postituste loomine ja muutmine
 • rubriikide ja siltide loomine ja kasutamine
 • meedia lisamine lehtedele ja postitusse
 • piltide töötlemine
 • menüü loomine ja kasutamine
 • kommentaadide haldamine
 • kujundusmallid
 • pistikprogrammid (pluginad) ja nende kasutamine
 • e-poe loomine ja haldamine pistikprogramm Woocommerce baasil

Kursuse lõpetamisel väljastatakse lõpetajatele tunnistus kui õpilane on läbinud vähemalt 80 % õppekavast.
Õpilasele väljastatakse tõend, kui õpitulemusi ei saavutatud, kuid õppija võttis osa õppetööst. Tõend väljastatakse vastavalt osaletud kontakttundide arvule, kuid mitte juhul, kui õppija osales vähem kui 80% tundidest. Kvaliteedi tagamise tingimused ja kord: www.omis.ee/kvaliteedi-tagamise-alused.

Koolitused toimuvad Tallinnas õppeklassides aadressil: Narva mnt. 7B (Zenith Ärimaja, ruumid 315, 316), Narva mnt.7D, B-korpus, IV korrus ja õppeklassis aadressil Aedvilja 1, II korrus. Ruumid vastavad tööohutuse ja töötervishoiu nõuetele.

Arvutiklassides on olemas kõik vajalik tehniline varustus ja interneti ühendused kiirusega 400/100 Mbit/sek ja WiFi.

Õppekeskus tagab igale koolitusel osalejale kohvipausi, kui kursus on pikem kui 2 tundi.

Koolitusgruppide suurused on erinevad ja sõltuvad koolituse raskusastmest, kuid eesmärgiks on tagada individuaalne areng koolituse jooksul. kasutame Windows 10 operatsiooni süsteeme ning Office 365, MS Office 2016 ja Adobe Creative Cloud täispakett-aastase kasutusõigusega, kasutamiseks õppeklassis koolituse ajal ning koolituse perioodil.

Koolitus toimub loengute, praktilise ja iseseisva töö vormis.

Koolituse õppematerjalideks annab õpetaja õpilastele konkreetsed lingid internetist, viited / lingid raamatutele ja õppevideotele. Koolitusel läbitud õppematerjalide salvestamiseks ja kodutööks antakse igale osalejale tasuta personaalne mälupulk 16GB. Informatsiooni õppeaine kohta saab ka internetist meie koolitajate poolt õppetöö ajal soovitatud saitidelt (näiteks http://metshein.com/index.php/kontoritarkvara). Õpilastele on konsultatsioonid ning koolitajate poolne abi 2 kuud peale koolituse läbimist.

interaktiivsed loengud, rühmatööd, kirjalikud õppematerjalid, õppevideod.

Õppemaks tuleb tasuda enne kursuse algust esitatud arve või maksegraafiku alusel. Erandjuhtudel mõlema poole poolt digitaalselt allkirjastatud maksegraafik.
Õppemaksu tagastamise alused ja kord: Koolitusest loobumise korral palume sellest teada telefonil 56911250 või e-postile omis@omis.ee .

Kui koolituse lõppkuupäevaks ei ole kogu summa tasutud, siis on koolitajal õigus osalejale tunnistust mitte väljastada. Koolitusest loobumisel vähem kui 2 tööpäeva enne koolituse algust õppetasu ei tagastata.
Õppekeskus jätab endale õiguse teha õppeplaanis muudatusi. Koolitusgrupi mitte täitumise korral on koolitajal õigus koolitus ära jätta. Koolitusele registreerunuid teavitatakse kursuse ära jäämisest vähemalt kolm päeva ette. Ära jäänud koolituse eest tasutud summa makstakse tagasi või kantakse soovi korral üle mõne teise koolituse osavõtutasuksVaidlused lahendatakse kokkuleppe teel.

Оставьте комментарий

ru_RUРусский
etEesti ru_RUРусский