Programmeerimine – Python

Started on 09.09.2020

Õpitulemus:
Osalejad tutvuvad Pythoni programmeerimiskeelega, õpivad Pythoni keele süntaksi, koodistruktuuri, tingimusi ja andmetüüpe; õpivad seostama programmikoodi mänguliste elementidega; ehitada keerukaid struktuure, täita Pythonis algorütme kasutades keerulisemaid ja kasulikke ülesandeid, kulutamata selleks palju aega. Ja palju muud!

Miks peaks laps Pythonit õppima?
Python on üks populaarsemaid programmeerimiskeeli maailmas. Selliste IT-gigantide nagu Google, Facebook, Youtube ja teiste ettevõtete töökohtadele kandideerimisel on see nõutav.
Pythoni saab kasutada peaaegu kõiges: andmeteaduses ja andmeanalüüsis, tehisintellektis ja masinõppes, veebiarenduses, rahanduses ja kaubanduses, võrgusüsteemide ja -turbe valdkonnas, mängude arendamisel ja mujal.
Pythoni kasutatakse laialdaselt infoteaduses ja masinõppe projektides. Näiteks Singapuris kasutati rongide sõiduplaanide analüüsimiseks Pythoni, mille tulemusel tuvastati vead, mis põhjustasid keskliinil rongide liikumisel mitmeid tõsiseid katkestusi.
Pythoni programmeerijad on ühed kõige nõutumad ja kõrgemalt tasustatud spetsialistid maailmas.
Pythoni õppimine nullist on väga lihtne. See on ideaalne esimesteks sammudeks programmeerimismaailmas.

Pythoni populaarsus ja projektid
Sageli kasutatakse ka mis tahes tehnoloogia või programmeerimiskeele edukomponente. Lisaks sadadele tuhandetele üksikutele arendajatele toetavad Pythonit sellised IT-hiiglased nagu: Google, Dropbox, Mozilla, Facebook, Yandex, Microsoft.

Mis puutub Pythoni kirjutatud suurtesse ja populaarsetesse projektidesse, siis nendeks on:
YouTube, Dropbox, Instagram (500 miljonit kasutajat), Spotify, PayPal, Mozilla, Facebook, Wargaming teenused, Pinterest

Igal aastal kasvab Pythoni programmeerimiskeele populaarsus uskumatult kiiresti.

Grupi suurus kuni 8 osalejat
Õppe kestus: september – mai,
2 akadeemilist tundi (90 minutit) üks kord nädalas

ru_RUРусский
etEesti ru_RUРусский